Menü Bezárás

FTC-SVSE 3:1

Csúnya verséggel zárult számunkra a Ligakupa, utolsó, 6. fordulós mérkőzése. A tét nélküli meccsen a Soproni VSE fiataljai domináltak, míg az ellenfél Ferencvárosi TC az idegenlégiósait is bevetette. A játék negyedik percében máris gólt szereztünk, Nyilasi lőtte be a labdát. A hatodik percben a Fradi emberhátrányba kerül, de a 23. percben egyenlítenek. Böde góljával (a helyszínen lévő nézők szerint nem Ő lőtte közvetlenül) az első félidő döntetlenként zárul. A második félidőben újabb két Böde gól született, így az állás 1:3-ra változott a 61. percben. A fogadóirodák „SVSE nyer” kezdeti szorzója 3,7-ről ekkora már 19-re változott. Nem is sikerült feljavítani az arányokat, hosszabbítás sem volt. Az eredmény tehát 3:1 a Fradinak.